Сусаніна Вікторія Юріївна

Перший заступник Івано-Франківського міського голови

Сусаніна Вікторія Юріївна

Перший заступник Івано-Франківського міського голови

Сусаніна Вікторія Юріївна
Сусаніна Вікторія Юріївна
Сусаніна Вікторія Юріївна
Сусаніна Вікторія Юріївна
Сусаніна Вікторія Юріївна
Сусаніна Вікторія Юріївна
Сусаніна Вікторія Юріївна
Посадові обов'язки
Підпорядковується безпосередньо міському голові, виконує його доручення, здійснює керівництво підпорядкованими виконавчими органами.
Організовує роботу щодо розроблення проєктів нормативно-правових актів з питань підпорядкованих структурних установ.

Веде питання:
 • бюджету, забезпечує загальну організацію та управління виконанням бюджету міської територіальної громади;
 • взаємодії з Міністерством фінансів України щодо проведення розрахунків обсягів міжбюджетних трансфертів та інших показників;
 • контролю за своєчасною виплатою заробітної плати, дотримання підприємствами та організаціями всіх форм власності мінімальних державних гарантій з оплати праці, а також надання працівникам підприємств і організацій всіх видів пільг і компенсацій, передбачених законодавством;
 • контролю за охороною праці працівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, у тому числі зайнятих на роботах із шкідливими та небезпечними умовами праці, за наданням працівникам відповідно до законодавства пільг та компенсацій за роботу в шкідливих умовах праці, відповідно до проведеної атестації робочих місць з шкідливими та небезпечними умовами праці;
 • регулювання діяльності суб’єктів містобудування і архітектури щодо комплексного розвитку територій, забудови міської територіальної громади, дотримання проєктів житлового будівництва і соціальної сфери;
 • реалізації генерального плану забудови міської територіальної громади;
 • здійснення відповідно до закону державного архітектурно-будівельного контролю вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності;
 • щодо затвердження технічних умов;
 • щодо організації і контролю роботи пов’язаної з дотриманням порядку розміщення зовнішньої реклами на території громади;
 • участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури територіальної громади, в тому числі при підписанні відповідних договорів.
Погоджує титульні списки для звійснення видатків у всіх галузях бюджетної сфери;
Здійснює функції відповідно до законодавства України щодо державного контролю за додержання законодавства про працю та зайнятість населення в частині делегованих повноважень, накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення.

Взаємодіє з виконавчим комітетом Івано-Франківської обласної ради та зі структурними підрозділами Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань, віднесених до компетенції згідно посадових обов’язків та повноважень.
Спрямовує, координує та контролює діяльність фінансового управління, департаменту містобудування та архітектури, управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю, управління праці, управління капітального будівництва, комунального підприємства «Муніципальна інспекція «Добродій», комунального підприємства «Простір Інноваційних Креацій «Палац», комунального виробничого підприємства «Архітектурно-планувальне бюро-ІФ».

Очолює комісії, ради та організовує їх роботу:
 • міську комісію з легалізації заробітної плати та зайнятості населення;
 • міську комісію з питань забезпечення своєчасної і повної сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат;
 • дорадчу раду керівників промислових підприємств та професійної технічної освіти;
 • інші галузеві комісії.
Сприяє роботі міської територіальної соціально-економічної ради.

Вносить пропозиції до положень посадових інструкцій та штатних розписів, а також з добору та заміни кадрів у підпорядкованих виконавчих органах міської ради. Затверджує посадові інструкції працівників підпорядкованих виконавчих органів.
Проводить прийом громадян з особистих питань, а також бере участь у «прямих лініях».

На період відсутності міського голови виконує його питання з питань діяльності виконавчих органів Івано-Франківської міської ради. На період відсутності заступників міського голови виконує їхні обов’язки. 
Біографія
Вікторія Сусаніна народилася у селі Микуличин Яремчанської міськради Івано-Франківської області.
З вересня 1995 р. до липня 2002 р. працювала економістом у Фінансове управління виконавчого комітету Яремчанської міської ради; м. Яремче.
З липня 2002 р. до жовтня 2004 р. працює спеціалістом у відділенні Державного казначейства у м. Івано-Франківську.
З жовтня 2004 р. до грудня 2006 р. працює головним бухгалтером у Вовчинецькій сільській раді.
З грудня 2006 р. по жовтень 2014 р. працювала у виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради.
З жовтня 2014 р. по червень 2015 р. працює першим заступником начальника у Головному управлінні Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області.
З червня 2015 року працює на посаді начальника фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.
У травні 2018 року отримала посаду заступника міського голови м. Івано-Франківська, а у грудні 2020 року стала першим заступником.
У 2020 році отримала Найвищу нагороду Прикарпаття – спільну відзнаку Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради медаль «За заслуги перед Прикарпаттям».
Освіта
Повна вища‚ спеціаліст‚ Приватний вищий навчальний заклад Івано-Франківський університет права ім. Короля Данила‚ 2017р.‚ право (юрист); Повна вища‚ магістр‚ Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу‚ 2007р.‚ державна служба (магістр);
Повна вища‚ спеціаліст‚ Тернопільська академія народного господарства‚ 2001р.‚ фінанси (економіст).
Що відомо про посадовця
Неодружена. Має сина.

Володіє квартирою та двома земельними ділянками (1000 і 393 кв.м) у селі Вовчинець.

За 2020 рік заробила 596 175 грн. у фінансовому управлінні Івано-Франківської міської ради та 41 985 грн. у виконавчому комітеті міської ради.

Має банківський рахунок у банку, на якому зберігає 49 411 грн., також володіє готівковими активами у сумі 26 000 доларів.

У декларації за 2020 рік задекларувала придбаний 23 січня 2021 року автомобіль VolkswagenTouareg 2014 року за 230 000 грн. Власником авто зазначила Фуштей Галину Василівну, яка є співзасновником ТОВ «Млинарське», що займається організацією будівництва будівель.

https://youcontrol.com.ua/catalog/individuals/declaration/31bf44c5-db61-4c6d-8129-2eca5745513a/

Незважачи на високий статус, Вікторія Юріївна сповідує принцип непублічності. Гроші, як відомо (нехай і з міського бюджету), люблять тишу. Відтак, за весь період керування фінансовим відомством міста Вікторія Сусаніна не дала жодного розлогого інтерв’ю для ЗМІ, обмежуючись лише рідкісними коментарями у стилі «офіціоз».
Наші матеріали
ЗМІ про посадовця