Марцінків Руслан Романович

Міський голова Івано-Франківська

Марцінків Руслан Романович

Міський голова Івано-Франківська

Сусаніна Вікторія Юріївна
Сусаніна Вікторія Юріївна
Марцінків Руслан Романович
Марцінків Руслан Романович
Марцінків Руслан Романович
Марцінків Руслан Романович
Марцінків Руслан Романович
Марцінків Руслан Романович
Марцінків Руслан Романович
Марцінків Руслан Романович
Марцінків Руслан Романович
Посадові обов'язки
Скликає і проводить сесії міської ради, засідання виконавчого комітету міської ради, апаратні та оперативні наради.

Координує і контролює діяльність секретаря міської ради, заступників міського голови, заступника міського голови-директора Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики, керуючого справами виконавчого комітету міської ради, патронатної служби, департаменту правової політики, відділу кадрів з питань роботи режимно-секретного органу. Вживає заходів для удосконалення управління територіальною громадою, є розпорядником коштів виконавчого комітету міської ради.

Забезпечує взаємодію міської ради, її виконавчих органів та представляє територіальну громаду, раду та її виконавчий комітет у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадянами, а також у міжнародних відносинах відповідно до законодавства.
Здійснює контроль за реалізацією Політики якості виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, використовуючи принципи системи управління якістю відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001.

Затверджує титульні списки для здійснення капітальних видатків.

Здійснює добір кандидатур на посаду секретаря міської ради, заступників міського голови, заступника міського голови-директора Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики, керуючого справами, старост, членів виконавчого комітету і вносить їх на розгляд міської ради. Здійснює прийом на роботу та звільнення працівників у встановленому Законодавством порядку. Погоджує кандидатури керівників підприємств, які призначаються органами влади вищого рівня, вносить пропозиції щодо розірвання з ними контрактів.

Затверджує штатні розписи виконавчих органів міської ради.

Очолює:
  • дорадчу раду;
  • комісію з питань захисту прав дитини;
  • комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
Веде засідання ради старост.
Проводить прийом громадян з особистих питань, керівників підприємств, установ, організацій.

Здійснює інші повноваження визначені законодавством України.
Біографія
Руслан Марцінків народився 22 листопада 1979 року в м.Бобровиця Чернігівської області.

З 2001 року Руслан Марцінків нетривалий час працював у місцевих підприємствах газової галузі, втім, ця справа його не дуже тішила – молодого економіста більше захоплювали розповіді про славну минувшину, патріотичні промови та пошуки національної ідеї.

У 2002 році балотувався до Івано-Франківської міської ради 4 скликання за мажоритарним округом від громадської організації “Інститут розвитку міста”.

З 2003 до 2005 року був директором дитячо-юнацького пластового центру міста Івано-Франківська. До того працював економістом та маркетологом у приватних підприємствах.

У 2005 році працював помічником заступника Івано-Франківського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.
виховника.

З 2006 до 2010 року був депутатом Івано-Франківської обласної ради 5 скликання, обраний від блоку "Наша Україна", був членом партії "Народний Союз "Наша Україна". Був головою постійної комісії з питань молодіжної політики, розвитку фізкультури та спорту.

2007-2010 роки - керівник НСОУ “Пласт” в Івано-Франківській та Чернівецькій областях, починав діяльність у цій організації з посади виховника.

У 2010 році став депутатом Івано-Франківської міської ради 6 скликання від ВО “Свобода”, її секретарем, а також керівником секретаріату Івано-Франківської міської організації ВО "Свобода".

У 2012 році по багатомандатному виборчому округу за списками ВО "Свобода" (№ 20) став народним депутатом України 7 скликання. Член Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики.

У 2014 році балотувався до Верховної Ради 8 скликання від ВО “Свобода” 20 номером у списку. Не був обраний до парламенту.

У листопаді 2015 року на виборах до органів місцевого самоврядування обраний міським головою Івано-Франківська від ВО “Свобода”. Тоді ж балотувався першим кандидатом до Івано-Франківської міської ради та до Івано-Франківської обласної ради по 68 мажоритарному округу (село Вовчинець Івано-Франківської міської ради) також від ВО “Свобода”.

У 2019 році разом зі своєю командою піарився на відкритті дитячих майданчиків за бюджетні кошти.

Не виконав публічну обіцянку щодо оприлюднення декларацій депутатів Івано-Франківської міської ради за 2015 рік.

25 жовтня 2020 - обраний міським головю Івано-Франківська.

Відповідно до даних екзит-полу Марцінків перемагає на виборах мера Івано-Франківська у 1-му турі з результатом 84% голосів.
На місцевих виборах 2020 року став кандидатом на посаду Івано-Франківського міського голови від ВО “Свобода”.
Політичний бекграунд
2006 р. – став депутатом Івано-Франківської обласної ради V демократичного скликання, був головою постійної комісії з питань молодіжної політики, розвитку фізкультури та спорту.

2010 р. – обраний керівником секретаріату Івано-Франківської міської організації ВО "Свобода".

2010 – 2012 рр. – був депутатом та секретарем Івано-Франківської міської ради.

2012 р. – по багатомандатному виборчому округу за списками Всеукраїнського об'єднання "Свобода" (№ 20) став народним депутатом України VII скликання. Член Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики.

2015 р. – на місцевих виборах балотувався від ВО "Свобода" на посаду міського голови і разом з Ігорем Насаликом від БПП "Солідарність" вийшов у другий тур.

5 листопада 2015 р. – обраний міським головою Івано-Франківська.

25 жовтня 2020 р. – обраний міським головою Івано-Франківська вдруге.
Освіта
У 1992-1996 роках - навчався в Надвірнянському фізико-математичному ліцеї Івано-Франківської області.

У 2001 році – закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу, «Економіка підприємства», ставши інженером-економістом.

У 2005 році – закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за напрямком «Державна служба», ставши магістром державного управління.

У 2018 році – закінчив Івано-Франківський університет права імені короля Данила Галицького, ставши магістром права.

У 2020 році – став кандидатом юридичних наук, захистивши в університеті Короля Данила дисертацію на тему: «Правові засади служби безпеки Організації українських націоналістів».
Що відомо про посадовця
Одружений. Разом з дружиною Оксаною виховують сина Святослава (2002 р.н.) та доньку Соломію (2019 р.н.).

Володіє квартирою площею 102,3 кв. м в Івано-Франківську і автомобілем SKODA OCTAVIA 2016 року випуску.

За минулий рік він отримав 545 439 грн заробітної плати за основним місцем роботи, його дружина отримала 10 320 грн щомісячної одноразової допомоги при народженні дитини, син – 15 600 грн стипендії.

У готівці мер зберігає 6 тис. доларів, ще одну тисячу доларів має його дружина. На рахунку в "Укрсиббанку" Руслан Романовича має 274 679 грн.

Службовий автомобіль Scoda Octavia A7 АТ1189СВ та Mercedes Benz АТ0630ЕН

https://public.nazk.gov.ua/documents/8f499960-7d30-4f1f-b998-3c3b2c90e131
Наші матеріали
ЗМІ про посадовця