Федорів Віталій Васильович

Заступник міського голови Івано-Франківська

Федорів Віталій Васильович

Заступник міського голови з питань доріг, транспорту, освітлення та призначення старост у селах, які приєднались до Івано-Франківська

Федорів Віталій Васильович
Федорів Віталій Васильович
Федорів Віталій Васильович
Федорів Віталій Васильович
Федорів Віталій Васильович
Федорів Віталій Васильович
Федорів Віталій Васильович
Федорів Віталій Васильович
Федорів Віталій Васильович
Посадові обов'язки
Підпорядковується безпосередньо міському голові, виконує його доручення, здійснює керівництво підпорядкованими виконавчими органами.

Веде питання економіки, роботи промислових та окремих комунальних підприємств, регуляторної політики у сфері господарської діяльності, ринків, енергозбереження і енергоефективності, раціонального та ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів на комунальних підприємствах, в бюджетних установах міста, розвитку малого та середнього бізнесу, здійснює контроль за покращенням екологічного стану та додержання екологічного законодавства в межах повноважень. Здійснює комплекс заходів щодо поступового переходу на автономне опалення.

Спрямовує, координує та контролює діяльність департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження, управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів.

Координує реалізацію політики у сфері цивільного захисту та взаємодії органів виконавчої влади, правоохоронних і контролюючих органів з питань боротьби зі злочинністю, корупцією, захисту прав, свобод і законних інтересів громадян, охорони громадського порядку. Здійснює відповідно до закону погодження положень-статутів громадських формувань з охорони громадського порядку.

Забезпечує комплексне, перспективне і поточне планування економічного і соціального розвитку, промисловості, підприємництва, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення.

Організовує обробку ставок місцевих податків та внесення їх на затвердження міської ради.

Взаємодіє з виконавчим апаратом Івано-Франківської обласної ради та зі структурними підрозділами Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань, віднесених до його компетенції згідно посадових обов’язків та повноважень.

Забезпечує взаємодію з місцевими дозвільними органами, підприємствами торгівлі, побутового обслуговування населення, громадського харчування, промисловими підприємствами, управлінням з експлуатації газового господарства, підприємствами паливно-енергетичного комплексу, суб’єктами підприємницької діяльності малого бізнесу.

Здійснює фінансово-економічний аналіз господарської діяльності підприємств комунальної сфери. Формує пропозиції щодо застосування тарифної політики. Координує розробку проєктів енергетичних програм розвитку, роботу із запровадження егергозберігаючих технологій та здійснення фінансового оздоровлення підприємств.

Координує діяльність КП «Івано-Франківськводоекотехпром», ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», КП «Полігон ТПВ», КУ «Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба».

Вносить пропозиції до положень, посадових інструкцій та штатних розписів, а також з добору та заміни кадрів у підпорядкованих виконавчих органах міської ради. Затверджує посадові інструкції працівників підпорядкованих виконавчих органів міської ради.

Погоджує штатні розписи підпорядкованих йому виконавчих органів міської ради.

Очолює комісії, ради і комітети та організовує їх роботу:
 • робочу групу з питань повноти сплати акцизного збору;
 • раду підприємців при виконавчому комітеті;
 • комісію з технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони;
 • комісію з розподілу коштів міського Фонду охорони навколишнього природного середовища;
 • комісії з питань евакуації;
 • державну надзвичайну протиепізоотичну комісію;
 • тристоронню соціально-економічну раду міста;
 • міську призовну комісію;
 • комісію з перевірки стану військового обліку на території міста;
 • міжвідомчу комісію з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж центрального опалення та гарячого водопостачання;
 • комісію з організації сезонної торгівлі;
 • інші комісії.
Є співголовою:
 • міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати;
 • комісії щодо розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України про виплату грошової компенсації;
 • комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав та осіб з інвалідністю про виплату грошової компенсації;
 • комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли, та осіб з інвалідністю про виплату грошової компенсації;
 • комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих (померлих) та осіб з інвалідністю, які брали участь в Революції Гідності про виплату грошової компенсації;
 • комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури;
 • інших комісій.
Проводить прийом громадян з особистих питань, а також бере участь в «прямих лініях».

На період відсутності заступника міського голови П. Шкутяка виконує його обов’язки.
Біографія
Віталій Федорів народився 23 січня 1977року в селі Братківці Тисменицького району Івано-Франківської області.

2000 р. – менеджер відділу маркетингу та збуту ПК "Екопродукт" в Івано-Франківську.

2001 р. – менеджер ПП фірми "Гол-Комп" в Івано-Франківську.

2001 р. – провідний економіст відділу планування та аналізу бюджету головного фінансового управління Івано-Франківської ОДА.

2001 – 2002 рр. – заступник начальника відділу планування та аналізу бюджету головного фінансового управління Івано-Франківської ОДА.

2002 – 2005 рр. – начальник відділу фінансування місцевих органів влади і управління головного фінансового управління Івано-Франківської ОДА.

2005 – 2007 рр. – начальник управління фінансів невиробничої сфери головного фінансового управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

2007 – 2012 рр. – заступник начальника Контрольно-ревізійного управління в Івано-Франківській області.

2012 – 2016 рр. – заступник начальника Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області.

2016 – 2018 рр. – заступник директора департаменту охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА — начальник управління ресурсного і правового забезпечення‚ моніторингу та супроводу державних програм.

З 20 листопада 2018 року — заступник голови Івано-Франківської ОДА.

З 10 лютого по 24 квітня 2020 року — тимчасовий виконувач обов'язків голови Івано-Франківської ОДА.

З 24 квітня по 5 листопада 2020 року — голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

З грудня 2020 р. став заступником міського голови Івано-Франківська.

Освіта
1992 – 1995 рр. – студент Івано-Франківського комерційного технікуму.

1995 – 2000 рр. – студент Івано-Франківського державного технічного університету нафти і газу, економіка підприємства, інженер-економіст.

2004 р. – закінчив магістратуру Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, державна служба, магістр державної служби.

Що відомо про посадовця
Високопосадовець разом із сім’єю, дружиною та донькою, прописаний та проживає в селі Братківці Тисменицького району, що за 15 кілометрів від обласного центру.

Має три земельні ділянки в Братківцях площею 2000 м², 700 м² та 2247 м².

Мешкає сім’я в житловому будинку 223,70 м², власницею якого є дружина.

Їздить високопосадовець на Daewoo Lanos 2008 року випуску, який придбав в 2015 році за 47 тис. 083 грн.

Цінними паперами, корпоративними правами чи нематеріальними активами сім’я Федорівих не володіє.

За 2020 рік Віталій Федорів задекларував 604 497 грн зарплати. Дружина Юлія, інформації про власні доходи не надала.

Володіє грошовими активами у розмірі 350 000 грн.

Член президії ГО "Футбольний клуб Колос Братківці” та правління ГО "Івано-Франківське обласне управління Антикорупційне бюро в Україні”.

https://youcontrol.com.ua/catalog/individuals/declaration/d074929a-6a52-45a0-a834-3d3ca210c172/

Службовий автомобіль Daewoo Nubira EWCQ552 АЕ7236НА

Наші матеріали
ЗМІ про посадовця