Левицький Олександр Михайлович

Заступник міського голови Івано-Франківська

Левицький Олександр Михайлович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

Левицький Олександр Михайлович
Левицький Олександр Михайлович
Левицький Олександр Михайлович
Левицький Олександр Михайлович
Левицький Олександр Михайлович
Левицький Олександр Михайлович
Левицький Олександр Михайлович
Посадові обов'язки
Підпорядковується безпосередньо міському голові, виконує його доручення, здійснює керівництво підпорядкованими виконавчими органами.

Веде питання соціальної політики; охорони здоров’я, молоді і сім’ї; захисту прав дітей; фізичної культури і спорту; гендерної політики.

Сприяє створенню медичних, реабілітаційних, фізкультурно-оздоровчих, молодіжних, дитячих та інших центрів.

Спрямовує, координує та контролює діяльність служби у справах дітей, департаменту соціальної політки, управління охорони здоров’я, департаменту молодіжної політики та спорту, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Координує діяльність відповідних органів з питань опікунства і піклування, розвитку духовності, захисту моралі, формуванню здорового способу життя. Здійснює координацію заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі. Сприяє створенню і діяльності благодійних фондів, контролює питання надання гуманітарної допомоги.

Погоджує титульні списки для здійснення капітальних видатіків у галузях охорони здоров’я, молоді та спорту, соціальної політики.

Організовує і координує роботу з розробки та реалізації програм у сфері: соціальної політики, медицини, молодіжної політки, захисту прав дітей. Залучає підприємства, організації і установи, незалежно від форм власності, до співпраці в цій діяльності.

Взаємодіє з виконавчим апаратом Івано-Франківської обласної ради та зі структурними підрозділами Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань, віднесених до його компетенції згідно посадових обов’язків та повноважень.

Забезпечує взаємодію з Івано-Франківським міськрайонним управлінням ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України», Івано-Франківським міським управлінням головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, Департаментом охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації, товариствами охорони пам’яток історії та культури, Червоного Хреста.

Вносить пропозиції до положень, посадових інструкцій та штатних розписів, а також з добору та заміни кадрів у підпорядкованих виконавчих органах міської ради. Затверджує посадові інструкції працівників підпорядкованих виконавчих органів міської ради.

Погоджує штатні розписи підпорядкованих йому виконавчих органів міської ради.

Очолює комісії, ради і комітети та організовує їх роботу:
 • експертну раду при виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради;
 • міську координаційну раду з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу;
 • комісію з надання допомоги онкохворим дітям при виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради;
 • міський комітет боротьби з наркоманією;
 • опікунську раду з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування);
 • координаційний комітет допомоги учасникам АТО;
 • міську комісію з розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни;
 • міську комісію з розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу ветеранів ОУН-УПА;
 • комісію з прийняття рішень щодо звільнення від сплати за обслуговування Івано-Франківським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу;
 • комісію з питань проведення безоплатного капітального ремонту житлових будинків (квартир) осіб з інвалідністю внаслідок війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною та інших осіб;
 • міжвідомчу раду виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми;
 • координаційну раду виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей м. Івано-Франківська;
 • координаційну раду у справах дітей виконавчого комітету;
 • комісію для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближення до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа;
 • конкурсну комісію з розгляду пропозицій інститутів громадянського суспільства, яким надається фінансова підтримка з міського бюджету;
 • комісію для розробки проєкту Колективного договору на 2018-2022 роки;
 • інші галузеві комісії.
Є співголовою:
 • міського комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури;
 • комісії щодо розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України про виплату грошової компенсації;
 • комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав та осіб з інвалідністю про виплату грошової компенсації;
 • комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли, та осіб з інвалідністю про виплату грошової компенсації;
 • комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих (померлих) та осіб з- інвалідністю, які брали участь в Революції Гідності про виплату грошової компенсації;
 • міської комісії з контролю на координування питань забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом та земельними ділянками.
Проводить прийом громадян з особистих питань, а також бере участь в «прямих лініях».

На період відсутності заступника міського голови В. Дротянко виконує її обов’язки.
Біографія
Олександр Левицький народився 28 травня 1980 р. у с. Отинія Коломийського району Івано-Франківської області.

З серпня 2002 по січень 2003 року працює інженером-постачальником у ЗАТ «Виробничо-дослідне об’єднання Регіон» та ТОВ «ДАК» у Івано-Франківську.
З квітня 2003 по січень 2005 року працював інженером-інспектором у службі енергонагляду та інженером по реактивній енергії у ВАТ ”Прикарпаттяобленерго”.

З 2005 року Олександр Левицький був заступником з організаційних питань, першим заступником голови - керівником Виконавчого Секретаріату Івано-Франківської обласної організації партії ВО «Батьківщина».

У 2006 році обраний депутатом Івано-Франківської обласної ради п’ятого демократичного скликання за списком виборчого блоку політичних партій «Блок Юлії Тимошенко». На момент обрання - наймолодший депутат обласної ради.


З травня 2006 по листопад 2012 р. працює помічником-консультантом народного депутата України Шлемка Д. В. у м. Київ.

У 2010 році обраний депутатом обласної ради від «ВО «Батьківщина» в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 20.

З листопада 2012 р. по грудень 2015 р. працював першим заступником голови обласної ради у Івано-Франківську.

З грудня 2015 р по цей день - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради; Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради; м. Івано-Франківськ.

Освіта
Повна вища‚ магістр‚ Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу‚ 2002р.‚ прилади та системи неруйнівного контролю (магістр); Повна вища‚ спеціаліст‚ Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу‚ 2002р.‚ менеджмент організацій (менеджер).

Що відомо про посадовця
Одружений. Має сина.

Має житловий будинок (156,2 кв. м., вартість 795 241 грн.) та земельну ділянку (985 кв. м., вартість 25 019 грн.) у селі Чукалівка.

У власності дружини два автомобілі – ЗАЗ TF69YO 2011 року (придбаний того ж року, вартість 80 400 грн) та DaciaDuster 2011 року (придбаний у 2020 році за як мінімум вдвічі нижчу ринкову вартість - 108 100 грн).

За минулий рік у виконавчому комітеті Івано-Франківської міськради отримав 425 763 грн. Також задекларував 232 600 грн. грошових активів.

У липні 2020 року викликався у Івано-Франківський міський суд на розгляд цивільної справи за позовом Левицької Юлії Михайлівни до Левицького Олександра Михайловича про стягнення пені за прострочення сплати аліментів.

https://youcontrol.com.ua/catalog/individuals/declaration/dc13a04e-61b7-4ff8-95a7-6ff0771096e1/

Службовий автомобіль Scoda Octavia A7 АТ1470СВ

Прославився скандалом в час Євромайдану. 28 січня 2014 року на засіданні Народної Ради він досить гостро висловився проти художника Андрія Єфіменка (“…Там встав якийсь художник, я його перший раз бачу в житті, дякувати Богу, та при всій повазі, чуєш – за мене проголосувало купу людей, чоловіче Божий, – а ти помовчи будь-ласка!..”).

У зв’язку із звільненням з посади заступника голови обласної ради, Левицький зобов’язаний був подати декларацію, але надав її з запізненням. Тоді відкрили справу про корупційні діяння, бо це порушення підпадає під таку кваліфікацію. Але за малозначимістю та курйозністю, адже кілька днів не грають великої ролі, справу закрили. На засідання сам Левицький не прийшов і своєї вини не визнав, та пояснив, що він не вбачає порушення Закону, оскільки законодавством не встановлено конкретних термінів, щодо подання декларації при припиненні трудової діяльності.
Наші матеріали
ЗМІ про посадовця