Гайда Руслан Дмитрович

Заступник міського голови Івано-Франківська

Гайда Руслан Дмитрович

Заступник міського голови Івано-Франківська з питань діяльності виконавчих органів міської ради

Гайда Руслан Дмитрович
Гайда Руслан Дмитрович
Гайда Руслан Дмитрович
Гайда Руслан Дмитрович
Гайда Руслан Дмитрович
Гайда Руслан Дмитрович
Гайда Руслан Дмитрович
Посадові обов'язки
Підпорядковується безпосередньо міському голові, виконує його доручення, здійснює керівництво підпорядкованими виконавчими органами.

Веде питання економіки, роботи промислових та окремих комунальних підприємств, регуляторної політики у сфері господарської діяльності, ринків, енергозбереження і енергоефективності, раціонального та ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів на комунальних підприємствах, в бюджетних установах міста, розвитку малого та середнього бізнесу, здійснює контроль за покращенням екологічного стану та додержання екологічного законодавства в межах повноважень.

Здійснює комплекс заходів щодо поступового переходу на автономне опалення.
Спрямовує, координує та контролює діяльність департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження, управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів.
Координує реалізацію політики у сфері цивільного захисту та взаємодії органів виконавчої влади, правоохоронних і контролюючих органів з питань боротьби зі злочинністю, корупцією, захисту прав, свобод і законних інтересів громадян, охорони громадського порядку. Здійснює відповідно до закону погодження положень-статутів громадських формувань з охорони громадського порядку.

Забезпечує комплексне, перспективне і поточне планування економічного і соціального розвитку, промисловості, підприємництва, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення.

Організовує обробку ставок місцевих податків та внесення їх на затвердження міської ради.

Взаємодіє з виконавчим апаратом Івано-Франківської обласної ради та зі структурними підрозділами Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань, віднесених до його компетенції згідно посадових обов’язків та повноважень.

Забезпечує взаємодію з місцевими дозвільними органами, підприємствами торгівлі, побутового обслуговування населення, громадського харчування, промисловими підприємствами, управлінням з експлуатації газового господарства, підприємствами паливно-енергетичного комплексу, суб’єктами підприємницької діяльності малого бізнесу.

Здійснює фінансово-економічний аналіз господарської діяльності підприємств комунальної сфери. Формує пропозиції щодо застосування тарифної політики. Координує розробку проєктів енергетичних програм розвитку, роботу із запровадження егергозберігаючих технологій та здійснення фінансового оздоровлення підприємств.

Координує діяльність КП «Івано-Франківськводоекотехпром», ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», КП «Полігон ТПВ», КУ «Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба».

Вносить пропозиції до положень, посадових інструкцій та штатних розписів, а також з добору та заміни кадрів у підпорядкованих виконавчих органах міської ради.

Затверджує посадові інструкції працівників підпорядкованих виконавчих органів міської ради.

Погоджує штатні розписи підпорядкованих йому виконавчих органів міської ради.

Очолює комісії, ради і комітети та організовує їх роботу:
 • робочу групу з питань повноти сплати акцизного збору;
 • раду підприємців при виконавчому комітеті;
 • комісію з технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони;
 • комісію з розподілу коштів міського Фонду охорони навколишнього природного середовища;
 • комісії з питань евакуації;
 • державну надзвичайну протиепізоотичну комісію;
 • тристоронню соціально-економічну раду міста;
 • міську призовну комісію;
 • комісію з перевірки стану військового обліку на території міста;
 • міжвідомчу комісію з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж центрального опалення та гарячого водопостачання;
 • комісію з організації сезонної торгівлі;
 • -інші комісії.
Є співголовою:
 • міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати;
 • комісії щодо розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України про виплату грошової компенсації;
 • комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав та осіб з інвалідністю про виплату грошової компенсації;
 • комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли, та осіб з інвалідністю про виплату грошової компенсації;
 • комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих (померлих) та осіб з інвалідністю, які брали участь в Революції Гідності про виплату грошової компенсації;
 • комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури;
 • інших комісій.
Проводить прийом громадян з особистих питань, а також бере участь в «прямих лініях».

На період відсутності заступника міського голови П. Шкутяка виконує його обов’язки.
Біографія
Руслан Гайда народився 11 листопада 1967 року у м. Калуш Івано-Франківської області.

З липня по листопад 1986 року працює електромонтером на радгосп-комбінаті «Прикарпатський» у Калуші.

З грудня 1989 р. по жовтень 1990 р. працював водієм автомобіля по вивозу руди і породи з Домбровського кар’єру на заводі калійних добрив; водієм автотранспортної дільниці в управлінні механізації будівельно-монтажних робіт ”Будмеханізація”; Калуське виробниче об’єднання ”Хлорвініл”.

З жовтня 1990 р. по липень 1995 р. працює водієм автомобіля ВАЗ; Кооператив ”Союз”; м. Калуш.

З липня 1995 р. по лютий 1997 р. займає посаду директора у ТзОВ «Під вежею ММФ» у Івано-Франківську, а з лютого по листопад 1997 р. – на ПП «Альфа-агро».

З 1997 році працював в “Івано-Франківському спиртогорілчаному об’єднанні” на різних посадах.

З 2005 по 2010 рр. – гендиректор “Івано-Франківського спиртогорілчаного об’єднання”.

У 2011 році став очолив КП “Івано-Франківськтепрокомуненерго”, де працював до 2013 року.

З 2013 по 2015 роки – заступник міського голови Віктора Анушкевичуса з житлово-комунальних питань. У 2018 році знову почав керувати КП “Івано-Франківськтепрокомуненерго”.

У 2019 році зайняв посаду заступника міського голови Івано-Франківська. Руслана Гайду призначено на місце Богдана Білика, який вийшов на пенсію.
Освіта
Повна вища‚ спеціаліст‚ Львівський національний університет імені Івана Франка‚ 2011р.‚ правознавство (спеціаліст-юрист);
Повна вища‚ спеціаліст‚ Інститут менеджменту та економіки ”Галицька Академія”‚ 2006р.‚ маркетинг (спеціаліст з маркетингу).
Що відомо про посадовця
Одружений, має дочку.

Має чотири земельні ділянки –три у Крихівцях (913 км. м та вартістю 27 390 грн, 925 кв. вартістю м 33 300 грн, 244,5 кв. м вартістю 160 514 грн.) та у с. Копанки на Калущині площею 1454 кв. м. Дружина має у власності офіс у Івано-Франківську придбаний у 2017 році (63,1 кв. м) вартістю 630 000 грн.

У 2008 році дружина придбала авто ToyotaLandCruiser200 2008 року випуску. У 2018 році подружжя придбало ще два елітні автомобілі - FordMustang 2015 року вартістю 240 903 грн та LandRoverDiscovery 2015 року вартістю 264 225 грн.

Дружина володіє корпоративними правами у розмірі 33,33% у ТОВ «Оазис ІФ».

Є засновником і керівником Федерації хокею з шайбою у Івано-Франківській області.

https://public.nazk.gov.ua/documents/48ddcb36-8e82-4833-b2ff-f8f78a41bb05

Службовий автомобіль Renault Duster АТ6103ЕТ
Наші матеріали
ЗМІ про посадовця