Полатайко Тарас Іванович

Заступник міського голови Івано-Франківська

Полатайко Тарас Іванович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської влади

Палатайко Тарас Іванович
Палатайко Тарас Іванович
Палатайко Тарас Іванович
Палатайко Тарас Іванович
Палатайко Тарас Іванович
Палатайко Тарас Іванович
Палатайко Тарас Іванович
Посадові обов'язки
Підпорядковується безпосередньо міському голові, виконує його доручення, здійснює керівництво підпорядкованими виконавчими органами.

Спрямовує, координує та контролює діяльність Департаменту благоустрою Івано-Франківської міської ради (далі Департамент).

Координує діяльність: КП «Міська ритуальна служба», КП «Центр розвитку міста та рекреації».

Організовує роботу зі здійснення заходів щодо покращення благоустрою, формування зовнішнього вигляду територій, поліпшення умов проживання мешканців шляхом будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту об’єктів благоустрою, соціально-культурного призначення та інших об’єктів на території Івано-Франківської міської територіальної громади.

Готує пропозиції до проєктів міського бюджету щодо фінансування будівництва, реконструкції, поточного та капітального ремонту об’єктів благоустрою.
Організовує в межах бюджетних призначень роботи з будівництва, реконструкції, поточного та капітального ремонту об’єктів благоустрою та інших об’єктів.
Погоджує титульні списки капітального та поточного ремонту, реконструкції об’єктів благоустрою.

Здійснює організаційну роботу в межах наданих повноважень у сфері благоустрою, освітлення, озеленення, санітарного стану, впорядкування парків, скверів, інших елементів благоустрою на території Івано-Франківської міської територіальної громади.

Взаємодіє з виконавчим апаратом Івано-Франківської обласної ради та зі структурними підрозділами Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань, віднесених до його компетенції згідно посадових обов’язків та повноважень.
Вносить пропозиції до положень, посадових інструкцій та штатних розписів, а також з добору та заміни кадрів у підпорядкованих виконавчих органах міської ради. Затверджує посадові інструкції працівників підпорядкованих виконавчих органів міської ради.

Погоджує штатні розпииси підпорядкованих йому виконавчих органів міської ради.

Очолює комісії, утворені на підставі рішень міської ради або виконавчого комітету.

Здійснює прийом громадян та юридичних осіб, а також бере участь в «прямих лініях» з питань, що належать до його компетенції.

Вирішує інші питання в межах наданих йому повноважень.
а період відсутності заступника міського голови-директора Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики М. Смушака виконує його обов’язки.
Біографія
Тарас Полатайко народився 14 листопада 1975 року у місті Надвірна Івано-Франківської області.

З червня по грудень 1994 р. працював слюсарем у м. Надвірна.

З грудня 1994 р.по липень 1996 р. служив у Збройних силах України, після чого продовжив роботу слюсара у рідному місті.

З жовтня 1998 р. по січень 2000 р. працює охороником воєнізованої охорони в м. Надвірна.

З вересня 2000 р. по березень 2003 р. працює водієм.

З січня 2005 р. по липень 2011 р. працював заступником директора ТзОВ «Консенсунс».

Протягом грудня 2015 р. був консультував відділ патронатної служби виконавчого комітету міської ради.

У серпні 2016 року Полатайко створив ТОВ “Західбудальянс”.

У 2017 році засновником та керівником “Західбудальянсу” став Андрій Гринишак з Надвірнянського району, а Тарас Полатайко створив ще три фірми: ТОВ “Карпатновобуд”, ТОВ “Фінбудпостач”та ТОВ “Консенсус-Буд”. Всі вони зареєстровані за однією адресою: місто Надвірна, вулиця Франка, 24, квартира 2.Фірма ТОВ “Карпатновобуд” проіснувала два роки – протягом 2018–2020 років, а інші дві Полатайко переписав на заступника начальника відділу Красилівського відділу податків і зборів з юридичних осіб, камеральних перевірок податкової звітності управління податкового адміністрування у ГУ ДПС у Хмельницькій області Янкевич Лілію Миколаївну.

У січні 2021 р. Тарас Полатайко зайшов на посаду заступника міського голови Івано-Франківська, де працює по сьогоднішній день.
Освіта
Повна вища, СПТУ №11, інститут Нафти і газу, спеціальність облік і аудит-економіст.
Що відомо про посадовця
Одружений, виховує сина і дочку.

Має житловий будинок у Надвірні площею 88,9 кв. м. та земельну ділянку у селі Ластівці Богородчанського району площею 2032 кв.м. і "символічною" вартістю 27500 гривень.

Спільно з дружиною мають ще земельну ділянку у Надвірні площею 600 кв. м. і вартістю 18000 гривень. Крім того, у декларації за 2020 рік вказана ще одна земельна ділянка у власності Надвірнянської міської ради (302 кв. м.) та житловий будинок у селі Лоєва Надвірнянського району у власності Грицюк Тетяни Юріївни (78 кв. м), у якій прописані дружина з дітьми.

Для порівняння, за 2019 рік серед нерухомості був задекларований лише один будинок у місті Надвірна.

Також, заступник міського голови будує дачу у селі Ластівці (102 кв. м) та ще один житловий будинок у Надвірні (90 кв. м.). Наразі обидва об'єкти на стадії незавершеного будівництва.

Із засобів пересування чиновник має автомобіль Toyota Land Cruiser Prado 150 2019 року випуску, яку він придбав за 1 116 972 гривні того ж року.

За 2020 рік отримав 52 856 гривень заробітної плати за основним місцем роботи, з них 22 493 гривні - на посаді заступника міського голови Руслана Марцінківа. Крім того, 4 418 622 гривень доходу від зайняття підприємницькою діяльністю. Це майже втричі більше, аніж 2019 року (1 480 465 гривень).

У якості допомоги під час карантину підприємцям Полатайко отримав 23 982 гривень.

Володіє готівковими активами у сумі 29 000 доларів та 520 000 гривень.

https://youcontrol.com.ua/catalog/individuals/declaration/c80c5eba-78fa-43c1-9b48-96f85d8c0a0a/

Службовий автомобіль ВАЗ АТ0724АХ


Наші матеріали
ЗМІ про посадовця