Шкутяк Петро Зіновійович

Заступник міського голови Івано-Франківська

Шкутяк Петро Зіновійович

Заступник міського голови Івано-Франківська

Шкутяк Петро Зіновійович
Шкутяк Петро Зіновійович
Шкутяк Петро Зіновійович
Шкутяк Петро Зіновійович
Шкутяк Петро Зіновійович
Шкутяк Петро Зіновійович
Шкутяк Петро Зіновійович
Посадові обов'язки
Підпорядковується безпосередньо міському голові, виконує його доручення, здійснює керівництво підпорядкованими виконавчими органами.

Веде питання міжнародного співробітництва у галузі економіки, торгівлі, захисту прав людини, екологічної безпеки, охорони здоров’я, науки, освіти, культури, туризму, фізкультури і спорту та інших сфер суспільного життя.

Сприяє створенню та проведенню заходів, спрямованих на налагодження партнерських відносин між містами, міжрегіонального і прикордонного співробітництва.

Спрямовує, координує та контролює діяльність Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоції міста.

Координує діяльність відповідних органів із залучення інвестицій та здійснення капіталовкладень, супроводження інвестиційних проєктів; генерування можливостей для збільшення інвестицій в економіку міської територіальної громади; допомога інвесторам у веденні бізнесу; формування сприятливого інвестиційного клімату.

Організовує комплексне, перспективне і поточне планування інвестиційного та економічного розвитку міської територіальної громади, формування позитивного іміджу та просування інвестиційних можливостей.

Забезпечує реалізацію на території міської територіальної громади політики у сфері зовнішніх зв’язків і туризму.

Вносить пропозиції до положень, посадової інструкцій та штатних розписів, а також з добору та заміни кадрів у підпорядкованих виконавчих органах міської ради.

Затверджує посадові інструкції працівників підпорядкованих виконавчих органів міської ради.

Погоджує штатні розписи підпорядкованих йому виконавчих органів міської ради.
Координує роботу грантової діяльності виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та організацій комунальної власності, надання їм методичної та організаційної допомоги у підготовці та реалізації грантових програм, проєктів для участі в конкурсах, о проводяться міжнародними грантодавцями та державними фондами.

Взаємодіє з виконавчим апаратом Івано-Франківської обласної ради та зі структурними підрозділами Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань, віднесених до його компетенції згідно посадових обов’язків та повноважень.
Формує пропозиції щодо інвестиційного клімату, формування та поширення інформації про місцеві, національні та міжнародні заходи та події в сфері просування інвестицій.

Координує діяльність АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод».

Очолює комісії, ради і комітети та організовує їх роботу:
  •  Дорадчий комітет з ефективного врядування і розвитку, створений для впровадження Проєкту «Партнерство для розвитку міст» у місті Івано-Франківськ;
  • Дорадчий комітет комітет з питань збереження та розвитку народних промислів та ремесел при міському голові;
  • Робоча група з питань підготовки та реалізації грантових проєктів;
  • Тендерний комітет;
Сприяє роботі Дорадчої ради при міському голові.

Проводить прийом громадян з особистих питань, а також бере участь у «прямих лініях».

На період відсутності заступника міського голови Р. Гайди виконує його обов’язки.
Біографія
Петро Шкутяк народився 4 серпня 1980 року у місті Золочів Львівської області.

Петро Шкутяк є сином міського голови Івано-Франківська (1998–2006 роки) та депутата Верховної Ради України 5 і 6 скликань Зіновія Шкутяка.

В 2002 році працював у НГВУ "Надвірнанафтогаз" економістом, оператором та помічником майстра.
У 2002 році був заступником директора із загальних питань лісопереробного ТОВ "Уніплит".

У 2003-2007 роках працював інженером на підприємстві "Падана Кемікал Компаундс" та фінансовим директором приватного підприємства "Трейд-Груп" в Івано-Франківську.

З 2007 по 2009 рік був першим заступником голови Долинської РДА. Наступні два роки, з 2009 по 2011, очолював держустанову.

Упродовж 2010-2015 років був депутатом Івано-Франківської обласної ради 6 скликання від партії "Наша Україна".

У липні 2012 року 10 днів голодував під Українським Домом у Києві проти прийняття Закону “Про засади державної мовної політики”.

У 2012 та 2014 роках балотувався до Верховної Ради 7 і 8 скликань. Не був обраний депутатом.

У лютому 2013 року долучився до заснування політичного руху “Сила людей”, який у серпні 2014 року переріс в однойменну партію.

У 2013 році – заступник директора "Єдиного розрахункового центру" (м. Івано-Франківськ).
З грудня 2013 по березень 2014 року член 15 сотні самооборони Майдану під час Революції гідності.

У 2014 році був директором КП "Єдиний розрахунковий центр" (м. Івано-Франківськ).
З травня по 21 липня 2014 року – доброволець батальйону "Айдар". Учасник бойових операцій з оборони Металіста і прориву до Луганського аеропорту. У бою 20 липня був важко поранений. За мужність нагороджений іменною зброєю від командування АТО. Обласна рада нагородила Петра Шкутяка медаллю "За заслуги перед Прикарпаттям".

З 2015 року – депутат Івано-Франківської міської ради 7 скликання від партії БПП "Солідарність" (член партії, № 1 у списку).

У травні очолив обласний осередок БПП "Солідарність", член постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства.

З травня 2016 по листопад 2016 року був інспектором управління внутрішньої безпеки ГПУ та керівником робочої групи з перевірки доброчесності прокурорів.

24 вересня 2020 року зареєстрований на посаду міського голови Івано-Франківська від “Європейської солідарності”. За підсумками роботи ради пропустив понад 25% сесійних засідань Івано-Франківської міськради.

З 2020 року по сьогодні працює заступником міського голови Івано-Франківська.
Освіта
Повна вища. У 2002-му році закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. У 2005-му – міжрегіональну академію управління персоналом, здобувши кваліфікацію юриста. У 2011-му році – Національну академію державного управління при Президентові України. Став магістром державного управління.

Був активним членом Івано-Франківського комітету міжнародної студентської організації AIESEC, також - членом ПЛАСТу.
Що відомо про посадовця
Одружений, виховує п’ятеро дітей.

Сімейство Шкутяків володіє квартирою у Івано-Франківську площею 112,8 кв.м, гаражним приміщенням та п’яться земельними ділянками у селі Угринів загальною площею 7443 кв.м. Також у Декларації за 2020 рік вказані котельня та крамниця промислових товарів вартістю 429 571 грн., власником якої є син Петра Зеновій. Дочка Устина задекларувала житловий будинок у с. Угринів, збудований у 2018 році вартістю 684 162 грн. Вона ж являється і власником усіх земельних ділянок.

За 2020 рік задекларував 60 370 грн заробітної плати за основним місцем роботи у ТОВ «Укрбудінвест-ІФ» та 35 000 грн на посаді заступника міського голови. Також Петро отримав пенсію у розмірі 110 400 грн.

30 грудня 2020 року Шкутяк Надія Петрівна (мама Петра) взяла у кредит автомобіль вартістю 440 500 грн, що теж вказано у декларації.

В липні 2012-го року Петро Шкутяк пошкодив вивіски та розбив вікна у міській та молодіжній організаціях Партії регіонів. Проти нього відкрили кримінальну справу за статтею "хуліганство". Свій вчинок кандидат не вважав за "неповагу до суспільства". Пропонував суддям розглянути версію, що "на офіс регіоналів впав метеорит". Зрештою, суд зобов’язав політика сплатити майже 13 тисяч гривень – це штраф, відшкодування збитків та судовий збір.

За даними Руху Чесно, в 2014-му та 2016-му роках потрапив до рейтингу найбагатших депутатів міської ради. А в 2015-му – згідно з даними в декларації – був одним із найбідніших депутатів.

Являється керівником музею визвольних змагань УПА Чорний Ліс.

https://youcontrol.com.ua/catalog/individuals/declaration/947f93c1-b280-42e4-a784-5631f73329e1/
Службовий автомобіль Renault Duster АТ6103ЕТ

Наші матеріали
ЗМІ про посадовця