Смушак Михайло Володимирович

Заступник міського голови Івано-Франківська

Смушак Михайло Володимирович

Перший заступник міського голови Івано-Франківська з комунальних питань

Смушак Михайло Володимирович
Смушак Михайло Володимирович
Смушак Михайло Володимирович
Смушак Михайло Володимирович
Смушак Михайло Володимирович
Смушак Михайло Володимирович
Смушак Михайло Володимирович
Смушак Михайло Володимирович
Посадові обов'язки
Підпорядковується безпосередньо міському голові, виконує його доручення, здійснює керівництво підпорядкованими виконавчими органами.

Спрямовує, координує та контролює діяльність Департаменту інфраструктури, житлової на комунальної політики (далі Департамент), управління транспорту та зв’язку (далі Управління).

Координує діяльність: КП «Електроавтотранс», КП «Івано-Франківськміськсвітло», КП «Муніципальна дорожня компанія», КП «Благоустрій», КП «Теплий дім», КП «Дирекція замовника».

Веде питання роботи комунальних підприємств, департаментів та управлінь, діяльність яких координує та контролює. Організовує роботу розвитку дорожньої інфраструктури, автомобільного транспорту і зв’язку, обліку, розподілу та надання житла, обліку земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва на території Івано-Франківської міської територіальної громади тощо.

Погоджує титульні списки капітального та поточного ремонту, реконструкції об’єктів дорожньої інфраструктури та просторового розвитку. Здійснює керівництво реформуванням житлово-комунального господарства.

Координує питання створення і діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків шляхом проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи.

Здійснює організаційну роботу в межах наданих повноважень у сфері благоустрою, освітлення, озеленення, санітарного стану, впорядкування елементів благоустрою на території Івано-Франківської міської територіальної громади тощо.

Організовує проведення публічних (державних) закупівель товарів, робіт і послуг, які повністю або частково здійснюються за рахунок бюджетних коштів відповідно до бюджетних призначень.

Здійснює аналіз фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, які координує, що належить до сфери управління Івано-Франківської міської ради.

Організовує роботу з приватизації квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках, кімнат у комунальних квартирах в порядку, визначеному чинним законодавством України. У межах своїх повноважень видає розпорядження як орган приватизації, підписує свідоцтва про право власності на об’єкти нерухомого майна, приватизовані згідно чинного законодавства.

У межах своїх повноважень видає відповідні довіреності працівникам Департаменту та накази, укладає договори та інші правочини від імені Департаменту.

Вносить пропозиції до положень, посадових інструкцій та штатних розписів, а також з добору та заміни кадрів у підпорядкованих йому виконавчих органах міської ради.

Затверджує посадові інструкції працівників підпорядкованих виконавчих органів міської ради, зокрема положення про управління, відділи, сектори Департаменту та посадові інструкції працівників Департаменту, положення про відділи Управління та посадові інструкції працівників Управління, виконує у передбаченому законодавством України та нормативними документами Івано-Франківської міської ради інші кадрові питання.

Погоджує штатні розписи підпорядкованих йому виконавчих органів міської ради.
Взаємодіє з виконавчим апаратом Івано-Франківської обласної ради та зі структурними підрозділами Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань, віднесених до його компетенції згідно посадових обов’язків та повноважень.

Очолює:
 • громадську житлову комісію;
 • комісію з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості;
 • комісію з визначення місць розташування контейнерних майданчиків;
 • комітет з питань проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах;
 • міську комісію з безпеки дорожнього руху;
 • комісію з питань приймання відомчого житлового фонду в комунальну власність територіальної громади міста;
 • комісію з питань демонтажу незаконно встановлених літніх торгових майданчиків, стаціонарних малих архітектурних форм, гаражів на захоплених (зайнятих) земельних ділянках на території Івано-Франківської міської територіальної громади;
 • конкурсний комітет для проведення конкурсу з спеціальних перевезень пасажирів до садово-городніх масивів;
 • комісію з проведення огляду-конкурсу на кращий будинковий, територіальний комітет, краще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку;
 • конкурсну комісію для проведення конкурсу з визначення операторів паркування у місті Івано-Франківську;
 • інші галузеві комісії.
Сприяє діяльності: раді голів об’єднань співвласників багатоповерхових будинків при міському голові та раді голів органів самоорганізації населення квартальних, вуличних та будинкових комітетів при міському голові.

Здійснює прийом громадян з особистих питань, а також бере участь в «прямих лініях».

На період відсутності заступника міського голови Т. Полатайка виконує його обов’язки.

На період відсутності заступника міського голови-директора Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики обов’язки директора Департаменту виконує перший заступник директора Департаменту.
Біографія
Михайло Смушак народився 4 грудня 1981 р. в місті Івано-Франківську.

З 2004 р. почав викладати на кафедрі обліку і аудиту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. У 2005 р. додатково викладав також у Карпатському інституті інформатики і підприємництва Міжнародного науково-технічного університету, працював бухгалтером у ІФФ ВАТ “Укртелеком”.

У 2006 р.почав працювати в управлінні житлово-комунального господарства виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради на посаді начальника відділу по організаційному забезпеченню впровадження програм реформування і розвитку житлово-комунального господарства У 2009 р. – переведений на посаду начальника відділу інженерного забезпечення та перспективного розвитку житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Протягом 2011-2013 рр. працював на посаді заступника директора – начальника управління планування та реформування Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

З липня 2013 р. – директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

З 2020 року працює заступником міського голови Івано-Франківська.

Освіта
Повна вища‚ економічний факультет Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, отримав кваліфікацію «економіст-бухгалтер», спеціальність «облік і аудит».

У 2005 р. здав кандидатські екзамени, а з 2007 р. почав навчатися в аспірантурі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, яку закінчив дострокового, успішно захистивши в 2009 р. в ДВНЗ «Ужгородський національний університет» кандидатську дисертацію на тему: “Організація системного розвитку сільських територій регіону”.

Кандидат економічних наук зі спеціальності 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка.

Є автором понад 20 наукових робіт.
Що відомо про посадовця
Одружений, є донька.

Має будинок в с. Угринів, гараж і квартиру у Івано-Франківську, придбану у жовтні 2020 року вартістю 886 400 гривень. У власності дружини рахується автомобіль ChevroletAveo 2009 року.

За 2020 отримав 360 859 грн. за основним місцем роботи, а також 23 130 грн від викладацької діяльності у Прикарпатському національному університеті ім.. Стефаника і 10 320 грн у департаменті соціальної політики виконкому Івано-Франківської міськради. Дружина отримала 170 793 грн за основним місцем роботи у медичному університеті, а також 5858 грн за сумісництвом у медичному центрі «Доктор Царук» і 4284 грн у «Лікувально-діагностичному центрі Святого Луки».

https://youcontrol.com.ua/catalog/individuals/declaration/84f1026c-7650-4f3b-aa88-3001c5310148/
Наші матеріали
ЗМІ про посадовця