Шевчук Ігор Михайлович

Заступник міського голови Івано-Франківська

Шевчук Ігор Михайлович

Заступник міського голови Івано-Франківська

Шевчук Ігор Михайлович
Шевчук Ігор Михайлович
Шевчук Ігор Михайлович
Шевчук Ігор Михайлович
Шевчук Ігор Михайлович
Шевчук Ігор Михайлович
Шевчук Ігор Михайлович
Шевчук Ігор Михайлович
Посадові обов'язки
Підпорядковується безпосередньо міському голові, виконує його доручення, здійснює керівництво підпорядкованими виконавчими органами.

Веде питання організаційно-інформаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету міської ради. Вносить пропозиції міському голові щодо структури та штатних розписів виконавчих органів міської ради. Забезпечує відкритість та прозорість у роботі виконавчого комітету міської ради. Є уповноваженим з питань функціонування системи управління якістю.

Забезпечує підготовку засідань на нарад виконавчого комітету міської ради, сприяє організації підготовки сесій міської ради. Забезпечує підготовку та виконання планів роботи виконавчого комітету міської ради, формування планів засідань виконавчого комітету міської ради, погоджує рішення міської ради і виконавчого комітету міської ради, розпорядження міського голови, документи системи управління якістю, підписує протоколи засідань виконавчого комітету міської ради.

Контролює виконання рішень виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови, документів органів державної влади вищого рівня, регламенту виконавчого комітету, розгляд звернень громадян та листів підприємств, організацій. Організовує систематичний аналіз і перевірку цієї роботи у виконавчих органах міської ради на підприємствах, в установах і організаціях міста.

Організовує та контролює розроблення інструктивних матеріалів з діловодства, вдосконалення форм і методів обробки документів, впровадження та функціонування електронного урядування. Здійснює методичне керівництво та контроль за веденням діловодства у виконавчих органах міської ради, спрямовує роботу з цього питання у підвідомчих підприємствах, установах, організаціях. Забезпечує розроблення зведеної номенклатури справ, архівне збереження документів.

Визначає потреби і пріоритетні напрями підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників виконавчих органів міської ради. Подає у межах своїх повноважень пропозиції щодо призначення на посади, звільнення з посад та переміщення працівників виконавчих органів міської ради, своєчасне заміщення вакансій, заохочення на накладання стягнень.

Контролює стан трудової та виконавчої дисципліни у виконавчому комітеті міської ради, здійснює заходи з питань запобігання проявам корупції.

Спрямовує, координує та контролює діяльність Департаменту адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська), управління організаційно-інформаційної роботи та контролю, управління реєстраційних процедур, управління документального забезпечення, відділів ведення Державного реєстру виборців, програмного та комп’ютерного забезпечення, кадрів, звернень громадян, архівного, помічників заступників міського голови, секретарів керівника.

Забезпечує взаємодію зі старостами сіл Івано-Франківської територіальної громади, органами самоорганізації населення на території міста.

Вносить пропозиції до положень, посадових інструкцій та штатних розписів, а також з добору та заміни кадрів у виконавчих органах міської ради. Затверджує посадові інструкції керівників виконавчих органів міської ради та працівників підпорядкованих відділів, управлінь та департаменту міської ради.

Погоджує штатні розписи виконавчих органів міської ради.

Очолює комісії, ради і комітети та організовує їх роботу:
  • робочої групи з впровадження та функціонування СУЯ;
  • адміністративної комісії;
  • комісії з питань складання та уточнення списків громадян на одержання приватизаційних сертифікатів;
  • конкурсної комісії виконавчого комітету міської ради.

Проводить прийом громадян з особистих питань, а також бере участь в «прямих лініях».

На період відсутності заступника міського голови В. Федоріва виконує його обов’язки.
Біографія
Ігор Шевчук народився 5 жовтня 1980 року у с. Угорники Івано-Франківської області.

З квітня 1999 по вересень 2002 р. працює технологом на виробничому відділі у ТОВ”Місто НВ” у м. Івано-Франківськ.

З жовтня 2002 по грудень 2003 р. працює технологом у підприємця Гавриш П.О.

У січні 2004 р. почав працювати методистом і виконуючим обов’язки директора у дитячо-юнацькому пластовому центрі у м. Івано-Франківськ, а з липня 2006 р по квітень 2009 р. – директором.

З вересня по грудень 2010 р. – інженер на ПП «Франківськміськсплав».
Політичну кар’єру почав у грудня 2010 р. і став заступником начальника відділу і радником уі відділ патронатної служби голови Івано-Франківської обласної ради.

З січня 2013 р. по лютий 2014 р. працює помічником-консультантом народного депутата України Сича О.М.

З березня по квітень 2014 р. – консультантом у відділі забезпечення моніторингу обласних програм та аналізу бюджету; Виконавчий апарат Івано-Франківської обласної ради.

З квітня по листопад 2014 р. працює помічником-консультантом народного депутата України Марцінківа Р. Р.

З грудня 2015 р. і по цей час - керуючий справами у Виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради.

З 2020 року – заступник міського голови Івано-Франківська.
Освіта
Повна вища‚ магістр‚ Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу‚ 2013 р.‚ державна служба (магістр); Повна вища‚ спеціаліст‚ Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника‚ 2006р.‚ політологія (політолог‚ викладач).
Що відомо про посадовця
Одружений, має доньку.

Спільно з дружиною володіють двома квартирами у Івано-Франківську. Має житловий будинок в Угорниках, де і прописаний.

Дружина має корпоративні права у ТОВ «Цифрові технології друку».
За 2020 рік за основним місцем роботи заробив понад пів мільйона гривень – 504 563 грн. (442 911 грн за 2019 р.).

Також володіє грошовими активами у розмірі 2000 доларів та зберігає 335 067 грн на банківському рахунку.

https://youcontrol.com.ua/catalog/individuals/declaration/ec01b0cb-7f94-40de-bb4c-20de96265aa3/

Службовий автомобіль ВАЗ-21099 004-55ІВ
Наші матеріали
ЗМІ про посадовця