Статті

Теплокомуненерго планує заплатити за юридичні послуги більше 10 тисяч на день

Гайда Руслан Дмитрович
          21 грудня в електронній системі публічних закупівель Prozorro з’явився договір  між ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго та адвокатом Вацовською М. М. про надання послуги з юридичного консультування та юридичного представництва, пише Досьє ІФ.
          Передбачається, що загальна вартість послуг складе 160 тисяч гривень. При цьому договір укладено 17 грудня, а термін надання послуги завершується 31 грудня поточного року. Тобто період виконання становить 15 календарних або 10 робочих днів.
          Інформація про діяльність державного міського підприємства «Івано-Франківськтеплокомуненерго» з офіційного сайту Івано-Франківська:
          Підприємство є комунальним по формі власності і належить територіальній громаді міста Івано-Франківськ.
          Головним завданням підприємства є виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для потреб бюджетних організацій та інших (госпрозрахункових) підприємств, надання послуг централізованого опалення для населення міста та постачання гарячої води для усіх категорій споживачів.
          Крім того, предметом діяльності підприємства є:
- проведення проектних, будівельно-монтажних та пусконалагоджувальних робіт;
- роботи з улаштування зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж та устаткування;
- ремонт, модернізація і реконструкція котлів та котельного обладнання;
- монтаж та налагоджування лічильників теплової енергії та води, а також технологічного обладнання;
- налагоджування гідравлічного режиму теплових мереж, системи опалення будинків та контрольно-вимірювальних приладів і автоматики.