Статті

Департамент благоустрою віддав більше 4-ох мільйонів підприємиці, яка встановлювала МАФи на Площі Ринок та вулиці Шевченка

          З початку року Департамент благоустрою Івано-Франківської міської ради уклав 12 договорів щодо надання послуг, пов’язаних озелененням та обрізкою дерев, у двох фізичних осіб-підприємців, пише Досьє ІФ.
          Загальна сума замовлення склала 5 мільйонів 327 тисяч гривень. З них трохи більше мільйона має отримати підприємець з Калуша Голубовський Остап Тарасович.
Проте більше цікавості викликає підприємиця з обласного центру Сочавська Уляна Петрівна, з якою департамент підписав договорів на 4,25 млн грн. Протягом останніх років з нею пов’язували скандали щодо встановлення МАФів у Івано-Франківську.
          Йдеться про встановлення у 2018 році біля Ратуші «собачої будки» (так прозвали в народі пластиковий МАФ, встановлений підприємицею для обслуговування паркувальної зони Площа Ринок) та аналогічною ситуацією на вулиці Шевченка у грудні 2021 року.
          Цікаво, що отримавши бюджетних замовлень на 4,37 млн грн у 2018-2019 роках, а також будучи оператором парковки на площі Ринок і вулицях Шеремети-Старозамковій, в соціальній мережі Facebook підприємиця продавала користоване взуття та велосипеди.


Використано фото видання Репортер