Статті

Міський бюджет не отримав коштів від ВО «Свобода» за користування Палацом Потоцьких

Марцінків Руслан Романович
17 вересня у Івано-Франківську відбулися міські збори та святкування 30-ої річниці всеукраїнського об'єднання «Свобода».

Про це міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків написав на своїй особистій сторінці у Фейсбук та опублікував чимало світлин з події.

Як можна побачити на фото, захід відбувся на території Палацу Потоцьких. Окрім мера, місцевих депутатів та кількох десятків людей на заході був присутній і сам лідер партії Олег Тягнибок.


У відповідь на запит представника Досьє ІФ у міськвиконкомі повідомили, що коштів від ВО «Свобода» за святкування 30-ої річниці на території Палацу Потоцьких місто не отримувало.


Слід відзначити, що нашими даними міське комунальне підприємство
«Простір Інноваційних Креацій «Палац» подібні заходи проводить на фінансовій основі. Скидається на те, що це не стосується ініціатив партії міської влади.

Днями уже ГО «Молодіжна Свобода» організувала у Палаці Потоцьких вечірку «СтуДвіж». Як пишуть організатори дійства на своїй сторінці у Фейсбук - «відгуділи на повну».

«Рок, джаз, лірика та поп музика, пісні з власного репертуару та кавери як і на українських, так і на всесвітньовідомих виконавців - слухали все і разом насолоджувалися осіннім вечором. Локація Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац» додала шарму всьому дійству», - йдеться у дописі.