Статті

Підприємство, яке раніше очолював Тарас Полатайко, цьогоріч отримає від Департаменту благоустрою Івано-Франківської міської ради майже 5 млн грн

Полатайко Тарас Іванович
ТОВ «Західбудальянс», яке раніше перебувало у власності нинішнього заступника Івано-Франківського міського голови Тараса Полатайка, уклало два договори з Департаментом благоустрою Івано-Франківської міської ради на загальну суму 4 млн 907 тис грн. Мова йде про капітальний ремонт тротуару на вул. Крихівецькій (від вул. Виноградної до пам'ятника Т. Г. Шевченку – допорогова закупівля) в с. Крихівці Івано-Франківської міської територіальної громади та капітальний ремонт дорожнього покриття та благоустрій вул. Донцова в м. Івано-Франківську (відкриті торги).

Слід відзначити, що з 2017 року власником підприємства є житель с. Молодків Надвірнянського району Гринишак Андрій Васильович.

Ще одна фірма Гринишака - ТОВ «Містобрукбуд», яка зареєстрована на ту ж саму адресу, що і ТОВ «Західбудальянс», а саме – місто Надвірна, вулиця Комунальна, будинок 6, з тим же департаментом уклала договорів на загальну суму 2 млн 537 тис грн. При чому тут йде мова виключно про допорогові закупівлі.

Нагадаємо, що відповідно до посадових обов’язків саме заступник міського голови Руслана Марцінківа Тарас Полатайко спрямовує, координує та контролює діяльність Департаменту благоустрою Івано-Франківської міської ради.

Інформацію отримано з загальнодоступних джерел: https://prozorro.gov.ua/, https://clarity-project.info/, https://minjust.gov.ua/