Статті

За підозрілою ціною: в мерії закупляють обладняння для збору побутових відходів у навколишніх селах

Смушак Михайло Володимирович
Департамент інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради закупив у ТОВ «УКР.БІЗНЕСІНВЕСТ» (м. Дрогобич) для Колодіївки, Добровлян та Угорників контейнери для вивозу твердих побутових відходів на 954 тисячі гривень, пише Досьє ІФ.

З цим самим підприємством очікується підписання договору про придбання обладнання (стійка з кришкою на три секції) для роздільного збору побутових відходів на території для тих самих сіл Добровляни та Колодіївки на суму 140 тисяч 160 гривень, при чому вартість однієї стійки сягне 960 гривень. У той же час, на сторінці підприємства у Facebook йдеться про те, що її роздрібна вартість є на 110 гривень нижчою і складає 850 гривень.

Цікаво, що за даними ресурсу «Опендатабот» за минулий рік ТОВ «УКР.БІЗНЕСІНВЕСТ» отримала чистого прибутку  всього 69 тисяч 600 гривень.

Окрім того 25 листопада департамент оголосив відкриті торги щодо придбання контейнерів для збору ТПВ в селі Радча очікуваною вартістю 700 тисяч гривень.

Також цим структурним підрозділом 2 грудня оголошено про проведення спрощеної (допорогової) закупівлі поліетиленових мішків (пакетів) для сміття для збору побутових відходів на території сіл Добровляни та Колодіївки. Очікувана вартість закупівлі становить 177 тисяч 400 гривень.

Використано фото зі сторінки ТОВ «УКР.БІЗНЕСІНВЕСТ» у Facebook