Статті

Департамент благоустрою міськради з порушенням надав перемогу в тендері фірмі, яку пов’язують з профільним заступником міського голови

Полатайко Тарас Іванович
         На сайті електронного майданчика «Держзакупівлі.Онлайн» електронної системи публічних закупівель України ProZorro опублікувано висновок Північного офісу Держаудитслужби про результати моніторингу процедури закупівлі Департаментом благоустрою Івано-Франківської міської ради, яка відбулася в лютому цього року.
          Йдеться про капітальний ремонт міжбудинкового проїзду та прибудинкової території на вул. С. Бандери, 14 та вул. Сахарова, 33 в м. Івано-Франківськ (ДК 021:2015 –45233000-9 будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг).
        Переможцем торгів Департамент визнав ТОВ «Карпатінвестбуд» з Надвірної, яке запропонувало другу за найменшу вартість виконання робіт.
          Цікавим є те, що цю компанію називають наближеною до заступника Івано-Франківського міського голови Тараса Полатайка, особистий номер телефону якого у додатку GetContact згадують разом із компанією «Карпатінвестбуд».
          Слід відзначити, що хоча наразі посаду директора департаменту благоустрою займає Ігор Сенчук, проте, відповідно  до посадових обов’язків, саме Тарас Полатайко cпрямовує, координує та контролює діяльність департамента-замовника.
          Як підсумок у висновку Північного офісу Держаудитслужби  йдеться: «Тендерна пропозиція ТОВ «Карпатінвестбуд» не відповідала вимогам Замовника та підлягала відхиленню на підставі абзаців третього та п’ятого пункту 1 частини першої статті 31 Закону. Натомість Замовником з ТОВ «Карпатінвестбуд» укладено Договір».


          Також читайте: Більше 25% коштів на ремонтні роботи в Івано-Франківську отримали фірми з надвірнянським походженням