Статті

Муніципальна дорожня компанія закуповує сіль у підприємства, яке пов’язують з російською нафтовою компанією

          Протягом поточного року КП «Муніципальна дорожня компанія» уклала 2 договори з ТОВ «Констанза» на закупівлю солі для посипання доріг у розмірі 8 мільйонів 181 тисячу гривень, пише Досьє ІФ за матеріалами електронної системи публічних закупівель Prozorro
          Вказане підприємство зареєстроване у селі Комишувате Донецької області з основним видом діяльності – неспеціалізована оптова торгівля.
          ТОВ «Констанза» має двох бенефіціарних власників з рівними частками — це Алабаш Сергій Ісидорович (житель селища Ялта Мангушського району Донецької області) і Похила Лариса Степанівна (жителька м. Одеса).
          Як повідомляло видання Наші Гроші, вона є колишньою співробітницею російської компанії «Лукойл» і працювала на Одеському НПЗ, коли він належав росіянам. Похила була директором ТОВ «Продойл трейд», яке базується в офісній будівлі в Києві на вул. Верхній Вал 68, де його сусідом є ТОВ «Лукойл лубрікантс Україна».
          Окрім цього ТОВ «Констанза»  неодноразово фігурувала у журналістських матеріалах, які стосувалися закупівлі солі з державного підприємства “Артемсіль” та її продажі  за завищеними цінами.
          Також цікаво, що 30 листопада 2021 року ТОВ «Констанза» перемогло в аукціоні з продажу майнового комплексу ДП “Калуська теплоелектроцентраль – нова” з ціновою пропозицією у 801 мільйон гривень.