Статті

Ремонт кладовища в Драгомирчанах на 2,7 мільйона гривень робитиме підприємець, який фінансував ВО «Свобода»

Полатайко Тарас Іванович
          29 жовтня Комунальне підприємство "Міська ритуальна служба" оголосила тендер на поточний ремонт секторів №156, 157, 158, 159, 160, 161 на міському кладовищі в с. Драгомирчани Івано-Франківської територіальної громади, пише Досьє ІФ.
Очікувана вартість робіт була заявлена у розмірі 2 868 324 гривень, а перемогу отримав ФОП Бартко Владислав Романович з пропозицією, меншою приблизно на 100 тисяч гривень від стартової.
          Цікаво, що вказана особа у 2019 році перерахувала 144 тисячі гривень на рахунок політичної партії ВО «Свобода». Нагадаємо, що це був період позачергових виборів до Верховної Ради України.
          Також слід відзначити, що іншим учасником тендеру виступило ТОВ «РЕМБУДКОМІНВЕСТ». Його власником являється депутат Івано-Франківської обласної ради від ВО «Свобода» Володимир Яцишин. Цікаво, що із десяти закупівель, де переможцем став ФОП Бартко Владислав Романович, у дев’яти (на суму 6,43 мільйона гривень) замовником виступило те саме комунальне підприємство "Міська ритуальна служба".
          А влітку 2021 року в матеріалі «Батько й син розпиляли 1,5 млн грн на реставрацію медуніверситету» антикорупційне видання «Наші гроші. Львів» описало обставини, у яких відбувалися торги. Йшлося про те, що ФОП Владислав Бартко на тендері поступився ТОВ «БК Фахівець». Прикметно, що співвласником цього підприємства являється Роман Бартко – батько підприємця.