Статті

Без тендерів: Водоекотехпром за окремими договорами оплатить місцевому підприємству купівлю, встановлення та обслуговування кондиціонерів

Гайда Руслан Дмитрович
          При використанні бюджетних коштів для уникнення тендерних процедур посадові особи часто «розбивають закупівлю на різні коди». Але бувають випадки, коли це не навіть не приховують.
          Так комунальне підприємство «Івано-Франківськводоекотехпром» в один день (7 лютого) підписало з ПП "Бліц-Монтаж" одразу три договори, пов’язані з системами кондиціонування. Про це повідомляє Досьє ІФ з посиланням на Prozorro.
          У першій угоді йдеться про закупівлю трьох кондиціонерів за 49 900 гривень. Другий договір передбачає встановлення кондиціонерів повітря на суму 49 800 гривень. Ну і на завершення за третьою угодою Водоекотехпром планує оплатити 49 900 гривень за технічне обслуговування кондиціонерів повітря.

          До слова у популярних мережах магазинів електроніки вартість кондиціонерів стартує від 6 000 гривень, а місцеві підприємці пропонують послугу з встановлення орієнтовно від 2 000 гривень.