Як зазначила сама Дротянко у декларації, придбане житло їй обійшлося у всього 99 915 гривень. Мова йде про будинок у районі Пасічна, де двокімнатні квартири на той час коштували не менше 800 тисяч гривень, а ціна квадратного метра стартувала від 4000 до 12 000 гривень. Володіючи навіть мінімальними знаннями про ситуацію на ринку нерухомості, неважко зрозуміти, що півтора тисячі гривень за квадратний метр - неспіврозмірно занижена ціна.
Науковці Національного університету «Львівська політехніка» у дослідженні ринку нерухомості Івано-Франківська, описали, що середня ціна метру квадратного житлової нерухомості на вторинному ринку (соціальне житло) у місті на вересень 2016 року, склала 477 $ або 12423 гривень, за курсом НБУ 25,936 грн.
Того ж року журналісти «Подробиць» намагалися з’ясувати як, маючи такий скромний оклад, можна купити нерухомості на майже півмільйона гривень, втім - безрезультатно.
Слід відзначити, що за 2016 рік посадовиця заробила 105 тисяч гривень. Згідно поданих даних головним і єдиним джерелом її доходів є зарплата за основним місцем роботи у виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради. Аналізуючи декларації чиновниці за попередні роки, можна побачити, що у 2015 році Дротянко заробила 8683 гривні, а 2014 - 17300 гривень. Тож навіть при такій вартості житла важко зрозуміти, яким чином могло вистачити коштів на його купівлю.
Того ж року заступниця мера придбала і офіс площею 36,7 квадратних метрів у центрі міста на вул. Василіанок,15 за 358 904 гривні (у цьому ж будинку була приймальня Руслана Марцінківа, як керівника міської організації ВО «Свобода». Згодом депутатська приймальня голови однойменної фракції у міськраді Романа Онуфріїва).
Цікаво завдяки чому можна витрачати з доходом у 100 тисяч гривень вчетверо більше, при чому без кредитів та заощаджень.