Статті

Понад 400 тисяч гривень міська влада витратила на закупівлю квітів

Марцінків Руслан Романович
На різних публічних заходах представники влади часто вручають нагороди,  дарують подарунки чи квіти. Використовують квіткові кошики та композиції і під час поминальних заходів. Тож представники Досьє ІФ поцікавилися скільки коштів на ці потреби витрачає міська влада.

У відповіді міськвиконкому на запит йдеться про те, що з початку 2021 року на закупівлю квітів було витрачено 409 080 гривень:
-      263 980 грн виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради;
-      145 100 грн департаментом стратегічного розвитку, цифрових трансформацій, роботи із засобами масової інформації, комунікації з мешканцями.

Слід відзначити, що з відповіді на запит незрозуміло чи враховані видатки на закупівлю квітів, які передбачалися в кошторисах на проведення окремих заходів.

Окрім того у відповіді міськвиконкому йдеться, що на закупівлю сувенірів було витрачено 31 290 гривень. Що виглядає як мінімум дивним, адже лише одним рішенням від 12.10.2021 року №1396 Про відзначання 20-ї річниці підписання Угоди про співпрацю між містами Івано-Франківськом (Україна) та Рибніком (Республіка Польща) на виготовлення промоційно-сувенірної продукції передбачено 49 000 гривень.