Статті

Неопубліковані вчасно жовтневі рішення міськвиконкому оприлюднили «заднім числом»

Порушуючи законодавство України, у виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради спочатку не оприлюднили 26 своїх рішень за жовтень, після чого розмістили їх на своєму сайті зі зміненими датами публікації.

В одному із попередніх матеріалів Досьє ІФ ви можете ознайомитися з скріншотами офіційного сайту міста Івано-Франківська, які свідчать про відсутність документів станом на 2 листопада 2021 року та ознайомитися з їх переліком.

У відповідь на наш запит, 5 листопада в міськвиконкомі повідомили, що рішення на сайті опубліковані. І справді, у цей день ми пересвідчилися у наявності вказаних рішень на офіційному веб-порталі міста.


Проте цікавим є те, що у відповідному розділі «Публікація документа» вказані неправдиві дані. Виглядає, що інформація внесена «заднім числом», щоб відповідати вимогам  Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту виконавчого комітету та виконавчих органів Івано-Франківської міської ради.

Як приклад, рішення 1344 від 01.10.2021 р.:
-      2 листопада воно відсутнє

-      пізніше оприлюднене, але з вказанням дати публікації 5 жовтняСлід відзначити, що аналогічна ситуація і по інших згаданих рішеннях.