Статті

В міськвиконкомі не змогли пояснити, хто розклеює рекламу з логотипами «Команда Марцінківа» та ВО «Свобода» на електроопорах та стовпах

Марцінків Руслан Романович
Два тижні тому ми писали про те, як з порушенням Закону України "Про рекламу" в Івано-Франківську розклеюють рекламу на електроопорах та стовпах. Зокрема, йдеться про плакати з логотипами «Команда Марцінківа» та ВО «Свобода» щодо звіту міського голови Руслана Марцінківа та річниці створення громади.

Представники Досьє ІФ звернулися до виконавчого комітету із запитом щодо того, хто проводив розклейку згаданих плакатів.
Черговий раз відповіді по суті ми так і не отримали.
У той же час пунктом 8 рішення Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 07.10.2021 р. №1361 «Про організацію та проведення культурно-мистецьких заходів з нагоди відзначення другої річниці створення Івано-Франківської МТГ» Департаменту стратегічного розвитку, цифрових трансформацій, роботи із засобами масової інформації, комунікації з мешканцями було доручено довести програму культурно-мистецьких заходів з нагоди відзначення другої річниці створення Івано-Франківської міської територіальної громади до громадськості міста та забезпечити висвітлення її у засобах масової інформації.

При цьому додатки, які містять витрати на проведення культурно-мистецьких заходів з нагоди відзначення другої річниці створення Івано-Франківської міської територіальної громади, на сайті всупереч вимогам законодавства відсутні. 

Цікаво, що за інформацією Єдиного веб-порталу використання публічних коштів (spending.gov.ua) в цей період  лише на друкарські послуги одному із приватних підприємців Департаментом було профінансовано 17 400 гривень.